چگونه کسب و کار خود را معرفی کنیم

چگونه کسب و کار خود را بهتر معرفی کنیم!؟

چگونه کسب و کار خود را بهتر معرفی کنیم

چگونه کسب و کار خود را بهتر معرفی کنیم!؟ چطور بازارهای جدیدی برای خدمات و محصولاتتان پیدا کنیم!؟ و چطور بهتر و بیشتر دیده شود!؟

امروزه شرکت ها و موسساتی در فعالیت های تجاری خود موفق ترند که اطلاع رسانی آنها به حد کافی بوده و در بین مردم شناخته شده تر باشند. اولین راهی که برای رفع این مشکل به ذهن میرسد تبلیغات است.

هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهید بود مگر اینکه حضور خود را اعلام و مدام آنرا یادآوری نمایید.

اینترنت فضای نامحدود و بی‌انتهایی است. در این مکان شما بدون واسطه با میلیون‌ها انسان در سراسر جهان در ارتباط هستید. بنابراین چنانچه در این فضا به تبلیغ و معرفی خدمات و محصولات خود بپردازید مطمئنا نتیجه بهتری خواهید گرفت. هزینه تبلیغات در اینترنت بسیار پایین تر از سایر رسانه‌های مجازی می باشد، ورود به دنیای اینترنت آزاد و ارائه خدمات در آن بسیار ارزان‌تر است.

شما با ایجاد یک وب سایت میتوانید شرح خدمات، کلیه نمونه‌کارها، کاتالوگها و مشخصات محصولات خود را بدون نگرانی در خصوص حجم اطلاعات ارائه شده، در این فضای مجازی قرار دهید و در صورت بروز هرگونه تغییرات، فوراً اطلاعات خود را بروز رسانی نمائید. اینترنت فضای متعلق به امروز و فرداست و اعمال تغییرات در آن سریع و ساده است.

این‌که چگونه کار خود را تبلیغ کنیم یکی از سؤالاتی است که همواره ذهن صاحبان کسب و کار را به خود مشغول می‌سازد. سؤالی که پاسخگویی و عمل به راهکارهای مؤثر آن نقش بسزایی در میزان سرمایه حاصل از کسب و کار خواهد داشت

مهرپل به شما کمک می کند که بهتر معرفی شوید.

استفاده از تصاویر و ویدیو

همیشه باید سعی کرد  از پروژه‌های خود عکس و فیلم مناسب تهیه کرد. مشتریان جدید با دیدن تصاویر بیشتر تحت تاثیر قرار گرفته و احتمال اینکه سفارش‌های خود را به شما بسپارند بیشتر می‌شود. در صورت امکان باید سعی شود از افراد متخصص در زمینه عکاسی و فیلم برداری تبلیغاتی و صنعتی استفاده شود.

تبلیغ کردن کار با نقاشی به جای نوشتن

قطعاً شما هم می‌دانید که مردم تمایل چندانی به خواندن متن از خود نشان نمی‌دهند و بیشتر دوست دارند محصولات یا خدمات مورد تبلیغ را با تصویر مشاهده کنند. پس شما هم سعی کنید از نوشتن متن‌های طولانی که سبب کسالت خوانندگان می‌شود بپرهیزید و تصاویر تأثیرگذار و مفهومی در تبلیغ خود بگنجانید چرا که با این کار می‌توانید مطالب ارزشمند خود را به مشتری منتقل کنید.

روش‌های تبلیغ کردن کار در اینترنت

راه‌های زیادی برای تبلیغ کردن کار در اینترنت وجود دارد که تبلیغات درون نرم‌افزاری، تبلیغات نمایشی آنلاین و پرداخت در قبال کلیک (PPC) از جمله آن‌ها محسوب می‌شود. تبلیغات به صورت آنلاین در ابتدا برای شما و کسانی‌که به تازگی در عرصه کسب و کار گام نهاده‌اید ممکن است کمی دشوار به نظر آید در حالی که باید گفت به هیچ وجه این گونه که تصور می‌کنید نیست. فقط کافیست که اصول تبلیغات آنلاین را یاد بگیرید و از ابزارهای کارآمد استفاده کنید تا نقش مؤثری در گسترش فعالیت تجاری خود داشته باشید.

بیانی ساده و رسا داشته باشید

با توضیحات مختصر و مفید باید سعی کرد اطلاعات اولیه مهمی به مشتری داد  و در صورتی که خواستار اطلاع از جزئیات پروژه شد در حد امکان این اطلاعات را در اختیار او قرار داد.

اطلاع از هزینه‌های اجرا

برای بسیاری از مشتریان جدید مهم است که پروژه‌های قبلی را با چه قیمتی انجام شده است در صورتی که این مسئله با سیاست‌های کاری در تضاد نیست، بهتر است مشتری را در جریان هزینه پروژه‌های قبلی قرار داد.

زمان اجرا
معمولا مشتریان عجله دارند! عجله دارند تا زودتر سفارش آنها انجام و قابل استفاده شود. با مشخص کردن زمان انجام پروژه‌های قبلی دید مناسبی را جهت اطلاع از زمان اجرای پروژه به آنها می‌توان داد.

جملات تاثیر گذار برای تبلیغ کردن کار خود

افراد زیادی هستند که کارهای خود را در وقت اضافه و یا به اصطلاح در دقیقه نود انجام می‌دهند در این بین افرادی هم هستند که تا زمانی‌که اجبار بالای سرشان نباشد کاری انجام نمی‌دهند. بنابراین در تبلیغات خود سعی کنید از عبارت‌هایی همچون تعداد محدود است، فقط دو روز دیگر وقت دارید، فقط سه بسته دیگر مانده، همین الأن تماس بگیرید تا تخفیف بیشتری بگیرید و غیره که باعث ایجاد حس عجله در خریداری محصولی می‌شود به کار ببرید.

استفاده از جملات با تعداد کلمات کمتر برای تبلیغ کردن کار

برای این‌که تبلیغات شما مؤثر باشد بایستی بتوانید با سه جمله یا سه عبارت نظر مشتری را جلب نمائید تا آن‌ها مشتاق خواندن ادامه تبلیغ شما باشند. شما برای تأثیرگذاری بیشتر تبلیغاتتان می‌توانید از عبارت‌هایی همچون یک شاهکار، صرفه‌جویی در وقت، تحویل رایگان، جایزه و هدیه، تضمین قطعی، صرفه‌جویی در پول، برگشت شهریه، نتیجه فوری و غیره استفاده کنید.

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود
دانلود
بالا